Pazartesi , Şubat 18 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Oriflame / Oriflame Online Katalog – Sayı 7 – Temmuz Kataloğu

Oriflame Online Katalog – Sayı 7 – Temmuz KataloğuOriflame online katalog 2016 , oriflame üye girişi, oriflame üyelik, oriflame temsilci ol, oriflame kataloğu temmuz, oriflame temmuz kataloğu, oriflame kayıt.

Yaz ayları tüm sıcaklığıyla geldi…

Yazın bize yaşattığı birçok güzellik var.Yaz demek deniz, güneş, kum demek.Yaz demek, akşamları mis gibi parfümler eşliğinde davetlere katılmak, müziğin ritmine ve heyecanlı duygulara kapılmak demek.Yeşil eriklerin beyaz örtülere konması, karpuz, kiraz ve çileğin tazeliğini sofralarımıza taşımak demek. Bronz tenimiz ve hoş makyajımızla kendimizi güzel ve canlı hissetmek demek.

Makyaj ve cilt bakımı konusundaTürkiye’nin güvenerek takip ettiği 3 ünlü bloggerve vlogger Sebi Bebi, Maritsa ve Merve Özkaynak da yaz aylarının kendileri için ifade ettiklerini “yaz demek” temasıyla anlattılar Temmuz ayı katalogumuzda son moda yaz makyaj trendlerini, yaz aylarında kullandıkları ürünleri bizlerle paylaştılar ve güzellik önerileri verdilerPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Ünlü yıldız Nurgül Yeşil çay, The ONE Lip Sensation Yeni Jel Likit Rujun birbirinden güzel renkleri ve hafif dokusuyla yakaladığı ultra parlak dudaklarının sırrını açıkladı.

Yaz aylannın canlılığını ve taze hissini size yaşatacak birbirinden cazip ürünler ve sepetinize atmadan geçmeyeceğiniz firsatlar da katalogumuzda sizi bekliyor Bizce yaz, hayallerinizi gerçekleştirirken hayatın tadını çıkarmaktır

Peki ya sizce?

Yıldızlar zannettiğiniz kadar uzak değil. Yaz akşamlarında dudaklarımda parlıyor…”

JEL DOKU

ULTRA PARLAK BİTİŞ= ÇARPICI DUDAKLAR

Çok hafif likit jel dokuludur / Ultra parlak bitişi idir. /Yapışmaz. / 8 son moda rengi dudaklarınıza taşır /Mükemmel kapatıcılık sağlar.

Bakım yapan formSlüyle dudakları yumuşatır
The ONE Lip Sensation Jel Likit Ruj

 
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Oriflame Şubat Kataloğu 2016

Aşk ve güzellik arasındaki ilişki yıllardır şarkılara, şiirlere konu olur Aşık olduğumuz kişiyi mi güzel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir