Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Paramla Para Kazanmak İstiyorum

Paramla Para Kazanmak İstiyorum
YATIRIMLARINIZA BİR AYDA %28  KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ…

YATIRIMLARINIZA KAZANÇ ELDE ETMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI…

Sizde paranıza hızlı bir şekilde değer katmak ve internet ortamından reel bir iş yapmak istiyorsanız Birazdan anlatacaklarımızı  iyi dinleyin çünkü söyleyeceklerimiz  hayatınızda dönüm noktası oluşturacak. Ya birazdan anlatacaklarımızı dinleyip hemen para kazanmaya başlarsınız yada diğer bir çok insanın yaptığı gibi internet ortamında hayal peşinde koşarak zamanınızı ve paranızı harcayıp  birçok mutsuz ve hayali kırılmış  insanın düştüğü duruma düşersiniz Tercih Sizin.

Şirketimizle çalışmaya başladığınızda yatırımlarınızı 30 günlük sürede  minimum 17,3 artırma sözü veriyoruz ve sizin yaptığınız yatırımlara bağlı olarak kazanç %28  e kadar çıkabiliyor. Firmamız yatırım ortakları arıyor bunun nedenlerini sitemizde ve yazının ilerleyen bölümlerinde detaylı bir şekilde anlattık. Yatırım ortağı olmanız çok kolay ve basit  bunun için sitemizde hemen ücretsiz kaydınızı oluşturabilirsiniz. Gördüğünüz gibi kaybedeceğiniz hiçbir şey yok fakat kazanacağınız  çok şey var sizde  bu fırsatı gören ilklerden olun ve hemen kazanmaya başlayın. Dilerseniz yatırımlarınızı daha da artırabilir daha da fazla kazanabilirsiniz..

para ve piyasalar

BİZ KİMİZ

Firma dünyada benzeri olmayan öncü bir şirkettir. Ana amacımız yatırım ortaklarının daha sağlam ve risksiz bir şekilde gelirlerini artırmak için  yardımcı olmak için Internet ve ticaret olanaklarını akıllıca birleştirmektir.

Şirketimiz Avrupa’da ve Dünyada çeşitli yatırım projeleri yerine getirir ve kontrol eder ve merkez ofisi Madrid de bulunmaktadır. Aynı zamanda Portekiz ve İngiltere(BVI)’de resmi ofislerimiz bulunmaktadır.Yakın bir gelecekte etkimizi diğer ülkelere de genişletmeyi planlıyoruz. Holdingimiz 4 Mayıs 2009 tarihinde SFG GROUP tarafından kurulan yatırım ve ortaklık şirketidir.

-10 Şubat 2014 tarihinde yatırımlarını büyütmek , riski azaltmak , olumlu borç portföyleri satın almak ve şirket sermayesini artırmak adına, Tüzel kişiler için ‘Yatırımcı Portföyü ‘ programını başlatmıştır. 2015 yılı ilk çeyreğinde ise sektöründe ilk ve tek olarak büyük bir adım atıp yatırım ortaklarına internet üzerinden kazanç sağlamayı başarmıştır.

-Hedeflerinde yeni pazar teknolojileri , fikirler ve yatırım teşvikleri bulunmaktadır.

-Bugün tam 6 kıtada İspanya, ABD , İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, Rusya, Polonya, Ukrayna ,Türkiye ,Hollanda  ve 50’den fazla ülkede yatırımlarını halka arz

AMACIMIZ

Amacımız tüm proje katılımcılarımızın çıkarlarını korumak ve ticaretimizi dürüstlük ilkesine bağlı kalarak akılcı bir şekilde yürütmektir. Kayıtlı her kullanıcı hem başarılı bir iş ortağı hem de gerçek yatırımcı  haline gelir.

NE YAPIYORUZ

-Şirketimiz bugün 1 Ceo, 3 Yönetici , 25 finans uzmanı ve yaklaşık 110 personeli ile birlikte fon yönetimi , hisse yönetimi ve şirketlerin finansal yönetimi , iflas ihaleleri(Örneğin Telsim A.Ş.’nin Vodafone Group’ a satılması vb.) , ortaklık ihalaleri ile kazançlarını sağlamaktadır.

Keza öyle bir strateji belirler ki ,borsa da henüz yeni halka arz olunmuş başarılı şirketlerin hisselerini satın alıp kısa sürede büyük kazanç sağlamaktadır.

Bunun en büyük örneği Facebook , Alibaba ,TransUnion ve Tesla hisseleridir. Mesela Facebook hisselerinin  mayıs 2012 deki 1 hisse değeri 38$ ve

toplam hisse değeri 16 milyar $ iken , 18 Ağustos 2016 tarihindeki 1 hisse değeri 124$ ve toplam değeri 351 milyar $ a çıkmıştır. (Bakınız Google’dan — Nasdaq:FB)

-Sonuç itibari ile Holdingimiz , yaklaşık 1100 yüksek işlem fırsatı bulmuş olup , 231 milyon Euro (ortalama %88) kazanç sağlamıştır.

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN VE KAZANMAYABAŞLAYIN…

Hemen ücretsiz olarak kaydolun ve bizimle birlikte kazanın aynı zamanda  distribütörümüz olarak daha fazla kazanç elde imkanı yakalamak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir