Piaff Haziran Sadakat Kampanyası

Piaff Haziran ayında da kampanyalarına devam ediyor. Her ay yeni kampanyalar ile kazandırmaya devam ediyor. Fırsatları kaçırmayın sevdiklerinizi mutlu edin.

Kampanya Detayları

Kampanya hakedişleri Temmuz ayının son haftası belirlenecek olup hediye hakedişleri Ağustos ayı içerisinde sepetlere eklenecektir. Hediye kazanan temsilciler verecekleri ilk siparişle birlikte hediye ürün gönderimleri gerçekleştirilecektir… ( Sepete ürün eklenmesi itibariyle, sepetten hediye ürün düşmemesi için 30 gün içerisinde sipariş verilmelidir)

İade bedeli düştükten sonra kalan tutarın kampanya tutarını karşılaması gerekir…Belirtilen dönemler içerisinde toplam tutarlar baz alınmaktadır. (Örneğin 1-15 Haziran 100TL+150TL sipariş girenler 250TL kampanyasının ilk yarısını haketmiş olacaktır.)

ÖRNEK: 1-15 Haziran tarihleri arasında vermiş olduğunuz sipariş tutarı 300TL ise iade edebileceğiniz maksimum tutar (300-250=50) 50TL’dir. Yani kampanya listesinde yer alabilmek için iadeden sonra kalan tutar 250TL’nin altına düşmemelidir.

İlk yarı hakedişi bulunup (min 250TLsipariş) ikinci yarıda 250TL altı sipariş girmesi durumunda kampanya hakedişi olmamaktadır.

İlk yarıda 250TL altı sipariş girip ikinci yarıda 350TL gibi bir sipariş girmesi durumunda aynı şekilde kampanya hakediş listesinde yer almamaktadır. Bu türde temsilciler mutlaka belirtilen 2 dönem içerisinde kampanya rakamlarınca belirtilen tutarlarda sipariş girmesi gerekmektedir.

* Görseller temsili olup stok durumuna göre renk model değişebilmektedir.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir