Pazar , Şubat 17 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Piaff - Anıl Giyim / Piaff Nasıl Bir İş?

Piaff Nasıl Bir İş?Piaff network nasıl bir iş, piaff networking nasıl bir iş, piaff ile katalogtan satış, piaff prim, anıl giyim ürünleri satmak, piaff iç giyim ürün satmak.

Anıl iç giyim firmasının markası olan piaff siz değerli temsilcilerine network sistemi ile para kazandırmak ve kazanmak için kurulmuştur. Katalog üzerinden sermayesiz tekstil ürünleri satarak evinizin bütçesine ek gelir sağlayabilirsiniz. İç giyim ürünlerinde kendini kanıtlamış bir fima olan Anıl iç giyim firmasının çatısı altında Piaff networking ile ürün satarak yüzde 35 kazanç sağlayabilirsiniz. Alt ekibinizin satışlarından da prim kazanabilirsiniz.

piaff-nasil-bir-isPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Piaff networking sistemi ile çalışmaktadır. Piaff üye olmak ücretsizdir kendinize alt üyeler yaparak onların alışverişlerinden de prim elde edersiniz kendi sattığınız ürünlerden yüzde 35 kazanç sağlarsınız. Piaff kataloğunda bulunan ürünlerin kod numaraları ile sipariş verebilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı ile kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Ek iş yapmak isteyenler için büyük bir fırsat olan katalogtan satış yapmayı mutlaka değerlendirin derim. Piaff üyeliği için ve piaff kataloğunu incelemek için Tıklayınız.

kayitol1
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Piaff Yeni Katalog Sayı 18 Çıktı

Piaff 2018 şubat – mart kataloğu çıktı. Yeni ürünler ve yeni kazanç planı ile kazandırmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir