Pazar , Şubat 17 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Piaff - Anıl Giyim / Piaff Networking Çalışma Modeli

Piaff Networking Çalışma ModeliAnıl iç giyim bünyesinde networking sistemiyle temsilci ağı ile sizlerede para kazandırmak amacıyla kurulan Piaff Networking bayan iç giyim sektörünün öncü firmaları arasında hızla büyümektedir. Bu büyüme sizlerin sayesinde olmaktadır. Piaff netwok hem kazanac hemde sizlere kazandıracaktır.

Piaff Networking ailesine katılmak ücretsizdir. Sizlerde Piaff temsilcisi olun ve Piaff ürünlerini sermayesiz satarak para kazanın. Piaff temsilcisi olarak bir ömür boyu satışlarınızdan ve üyelerinizin alışverişlerinden prim kazanın. Piaff temsilciliği miras bırakılabilir oluşturmuş olduğunuz üyelik zincirinden prim kazanmak mirasçılarada devredilir.

piaff calisma

Çok katlı pazarlama sisteminde tek yapmanız gereken günlük hayatta kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri çevrenizdekilere tavsiye etmektir. Bunu zaten birçoğumuz farkında olmadan da yaparız. Tek fark bunu bir kazanç planına dahil olarak yapmaktır.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Bir ömür boyu ihtiyacınız olan iç giyim ürünlerine çok uygun fiyata sahip olur ve bununla da kalmaz herkesin ihtiyacı olan temel bir gereksinimin satışından kazanç elde edersiniz.

Çevrenizdekiler sizin referansınızla tavsiye ettiğiniz ürünleri kullanmaya başladıkça siz bu alışverişlerden prim alırsınız. Ayrıca sizin gibi kazanç planına dahil olmak isterlerse onları üye yaparak onların yaptıkları alışverişlerden de prim alırsınız.

Çok katlı pazarlama ile üyeler asıl kazançlarını gruplarındaki üyelerin alışverişlerinden ve sattıkları ürünlerden kazanırlar.

Bu işi normalde çalıştığınız şirkete de devam ederek ek iş olarak yapabileceğiniz gibi asli işiniz haline çevirebilir ve oldukça tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz. Kararınız hangisi olursa olsun, Piaff işinizi büyütmeniz için seçiminizi destekleyecektir.

Piaff Networking online kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için BURAYA tıklayınız.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Piaff Yeni Katalog Sayı 18 Çıktı

Piaff 2018 şubat – mart kataloğu çıktı. Yeni ürünler ve yeni kazanç planı ile kazandırmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir