Piaff Networking Çalışma Modeli

Anıl iç giyim bünyesinde networking sistemiyle temsilci ağı ile sizlerede para kazandırmak amacıyla kurulan Piaff Networking bayan iç giyim sektörünün öncü firmaları arasında hızla büyümektedir. Bu büyüme sizlerin sayesinde olmaktadır. Piaff netwok hem kazanac hemde sizlere kazandıracaktır.

Piaff Networking ailesine katılmak ücretsizdir. Sizlerde Piaff temsilcisi olun ve Piaff ürünlerini sermayesiz satarak para kazanın. Piaff temsilcisi olarak bir ömür boyu satışlarınızdan ve üyelerinizin alışverişlerinden prim kazanın. Piaff temsilciliği miras bırakılabilir oluşturmuş olduğunuz üyelik zincirinden prim kazanmak mirasçılarada devredilir.

Çok katlı pazarlama sisteminde tek yapmanız gereken günlük hayatta kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri çevrenizdekilere tavsiye etmektir. Bunu zaten birçoğumuz farkında olmadan da yaparız. Tek fark bunu bir kazanç planına dahil olarak yapmaktır.Bir ömür boyu ihtiyacınız olan iç giyim ürünlerine çok uygun fiyata sahip olur ve bununla da kalmaz herkesin ihtiyacı olan temel bir gereksinimin satışından kazanç elde edersiniz.

Çevrenizdekiler sizin referansınızla tavsiye ettiğiniz ürünleri kullanmaya başladıkça siz bu alışverişlerden prim alırsınız. Ayrıca sizin gibi kazanç planına dahil olmak isterlerse onları üye yaparak onların yaptıkları alışverişlerden de prim alırsınız.

Çok katlı pazarlama ile üyeler asıl kazançlarını gruplarındaki üyelerin alışverişlerinden ve sattıkları ürünlerden kazanırlar.

Bu işi normalde çalıştığınız şirkete de devam ederek ek iş olarak yapabileceğiniz gibi asli işiniz haline çevirebilir ve oldukça tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz. Kararınız hangisi olursa olsun, Piaff işinizi büyütmeniz için seçiminizi destekleyecektir.

Piaff Networking online kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için BURAYA tıklayınız.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir