Cumartesi , Şubat 16 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Piaff - Anıl Giyim / Piaff Networking Whatsapp Numarası Aktif

Piaff Networking Whatsapp Numarası AktifPiaff nerwork whatsapp hattınıda devreye soktu 0543 436 05 60 nolu telefonu hemen rehberinize ekleyiniz. Kampanyalardan ve duyurulardan ilk siz haberdar olun. Whatsapp ile direk iletişime geçebilir derdinizi tasanızı da aktarabilirsiniz. Piaff giyim yatırımlara ve yeniliklere hız vermeye başladı. Siz değerli temsilcileri için tüm imkanlarını seferber etmiş durumdadır.

piaff-whatsapp-noPara Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Piaff pazarlama ve planlama için çok değerli bir arkadaşımız olan Tayfun eren bağcıyı bünyesine katmıştır. Pazarlama ve iletişim konusunda eğitim almış olan Tayfun bey network marketing alanında da uzun zamandır çalışmakta idi. Bilgi ve birikimlerini yeni firması olan Paiff’ta paylaşacaktır. Birçok yenilikler, kampanyalar, yarışmalar, eğlenceler, geziler sizleri ve bizleri bekliyor. Tayfun bey firmaya henüz başlamışken birçok yeniliklerede start vermiştir.

Tayfun bey de bir zamanlar sizler gibi network sisteminde temsilcilik yapıyordu ve değişik birçok firmada lider konumudaydı. Dolayısıyla bu sistemde alt yapıdan gelme olduğu için sayabileceğiniz bütün problemlerin bizzat farkında dır. Sizlerin katalogtan satış sisteminde yaşamış olduğunuz sorunları oda yaşamıştır. Tecrübe ve bilgi birikimi ile tüm problemler aşılacaktır. Hepinize bol kazançlar.

Piaff kataloğunu incelemek için ve ücretsiz kayıt için Buraya tıklayınız.

 
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Piaff Yeni Katalog Sayı 18 Çıktı

Piaff 2018 şubat – mart kataloğu çıktı. Yeni ürünler ve yeni kazanç planı ile kazandırmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir