Piaff Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

Piaff Networking Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

Piaff networking ürün iadesi işelemleride olduk basittir sadece nasıl yapıldığını bilmek ve süreci takip etmek gerekir. Temsilci olan üyelerden internet erişimi olmayanlarda mutlaka vardır. Katalog üzerinden sipariş alıp firmanın çağrı merkezi olan 08503024312 nolu telefon ile yada üst sponsoru aracılığı ile sipariş vermektedir. Ürün iade işlemide siparişin tam tersi şeklinde işlemektedir. Sipariş için aradığınız çağrı merkezinden ürün iadesini talep edebilirsiniz. Faturalı şekilde ürün deforme olmamış paketinde kargoyla ürünü geri gönderebilirsiniz.

Sistemimizde iade süresi fatura tarihinden İtibaren 20 gündür. İade işlemi için vermiş olduğunuz siparişinizin yanında iade butonu yer alır. Bu alandan iade etmek istediğiniz ürünleri seçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizin ardından iade departmanımız sizi arayarak yönlendirecektir. İade talebinde bulunmadan gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.Talep oluşturmak için internet kullanmayan üyelerimiz çağrı merkezimizden destek alabilirler. Kullanılmış ,deforme olmuş ,ambalajsız ürünler ve hijyen koşulları gereği alt iç giyim ürünleri iade alınmaz. Faturasız ürün iade alınmaz.

Üye, iade departmanının ilettiği anlaşma kodu ile karşı ödemeli olarak iadesini yollayabilir. İade ettiğiniz ürünlerin bedeli cari hesabinıza aktarılır. Üyenin carisine kargo ücreti gramaja göre 3 tl ya da 5 tl olarak işlenir. Defolu ya da yanlış ürün iadesinde kargo bedeli şirkete aittir.

İade işleminde takip edilecek adımlar sırasıyla:

– Üye, sistemden iade talebini kendisi oluşturur. İnternet kullanmıyor ise, çağrı merkezinden talep oluşturmak konusunda destek alır.

– Üyeye, iade departmanımız tarafından dönüş yapılır. (Telefon ya da mesaj yoluyla)

– Üye telefon ya da mesaj yoluyla gelen onayın ardından, iadesini mesajda belirtilen kargo anlaşma kodu ile faturalı olarak gönderir.

– İade kabulu gerçekleşir, kargo ücreti üyenin carisine (gramaja göre 3 ya da 5 TL olarak) işlenir. İade ürün bedeli bir sonraki siparişte kullanılmak üzere cariye işlenir.

Piaff Networking online kataloğunu incelemek ve ücretsiz kayıt için BURAYA tıklayınız.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir