Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Network Firmaları / Forivia / Forivia Makaleleri / Sıfır risk ile kendinize ait ek iş modeline ne dersiniz?

Sıfır risk ile kendinize ait ek iş modeline ne dersiniz?

Ek iş yapmak isteyenler katalogtan satış işini duyunca amannn bu mu diyenleri çok duydum. Katalogtan ekibini kurup bu işe inanarak çalışıpta yıllık 550 bin tl, 350 bin tl, 300 bin tl ve 200 bin tl alanlarıda duymadım gördüm.

Teknoloji çok gelişti özellikle internet ortamı ile birlikte akıllı telefon uygulamaları, sosyal medya derken kitlelere ulaşmakta kolaylaştı. Yani sadece işi sahiplenmek ve ekip ile ilgilenmek kolay ve zevkli bir iştir teknolojiyide yanınıza alıp sosyal medya ve internet ortamında işinizi anlatsanız ekip çoğaltma da kolaylaşır. Cebiniz para görmeye başlayınca işin boyutu daha da değişir.

İş Fırsatı Detaylı Anlatımı,

Forivia’da sizin için hazırlanan alt yapı, binlerce harika ürün ve sunduğumuz özgün Doğrudan Satış modeli sayesinde sıfır risk ile kendinize ait bir iş kurabilirsiniz. Üstelik bu işin en güzel yanı kazancınızın sınırını sadece sizin belirlemeniz!

Karmaşıklıktan kurtulun. Kolay ve anlaşılır yönetim paneli ile ekibinizi kolayca yönetin.

Forivia’da işe başladığınızda ihtiyaç duyacağınız her bilgiyi size özel hazırlanmış yönetim panelinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede gerek kişisel siparişleriniz sayesinde oluşan kazancınızı gerekse kurduğunuz ekibinizden gelen kazancı detaylı şekilde analiz edebilirsiniz. En çok satış yapan temsilcileriniz, pasif duruma düşen temsilciler, ekibinize yeni katılan temsilciler ve çok daha fazlası hazır raporlar halinde devamlı karşınızda.

Şeffaf ve güvenilir bir sistem ile çalışın!

Forivia size sunduğu ürün ve hizmetleri her zaman detaylı şekilde açıklayan dokümanlar ile ulaştırır. Bu sayede örnek bir ürünün satışından kazanacağınız hem kişisel hem de ekip getirilerini ön görebilirsiniz. Her katalog bir temsilci fiyat listesi ile size ulaşır. Bu listede ürünün katalog satış fiyatı, temsilci alış fiyatı ve ürün prim puanı (PP) detaylı olarak gösterilir. Ayrıca Forivia’daki işiniz ile ilgili genel bilgiler ve prim kazanç tablosunun detaylı biçimde açıklandığı Forivia İş Rehberi her yeni Forivia Temsilcisine ulaştırılır. Bu doküman içindeki bilgiler Forivia’nın size olan taahhütü anlamına gelir ve her doğrudan satış firmasının temsilcisine sunması gereken en önemli dokümandır.Sizi anlayan. Size göre hareket eden bir Türk Firması ile çalışın.

Forivia %100 Türk sermayeli bir Doğrudan Satış firmasıdır ve sektörde Türkiye’nin ilklerindedir. Sektörde uzun yıllardır varlık gösteren global firmaların yanında işini profesyonel olarak yapan ve Türk insanını daha iyi tanıyan Forivia ile geleceğinize yatırım yapın. Bu sayede hem daha iyi kazanç sağlayabilir hem de kişisel kazancınızın yanında yerli sermayenin güçlenmesine katkıda bulunursunuz. Unutmayın; Doğrudan Satışın en güzel yanı her temsilcinin firmanın gerçek birer ortağı olmasıdır.

Forivia’daki avantajlarınız nelerdir?

Birkaç kademe ile sınırlanmayan, derinlik odaklı kazanç sistemi.

Forivia’da ekip nesil sayısı yükseldikçe prim oranınızı düşüren bir sistem kullanmıyoruz. Bu sayede çalışma alanınızı genişleterek iş birliği yapabileceğiniz daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunun anlamı %5 – %3 – %2 – %1 gibi nesil sayısı ilerledikçe düşen prim oranları yerine ekbinizdeki her temsilcinin alışverişinin eşit olarak değerlendiriliyor olmasıdır. Bu sayede ekibiniz ne kadar büyürse büyüsün destek verdiğiniz herkes ile gönül rahatlığıyla çalışabilmenizdir.

Primleriniz her ay’ın 15’inde hesabınızda!

Forivia’da kötü süprizlerle karşılaşmazsınız. Kurulduğumuz günden beri en önem verdiğimiz unsur emeğinizin karşılığını zamanında alabilmeniz. Bu işi ciddiyetle yapan herkesin Forivia’ya güvenmesinin en önemli sebeplerinden birisi de budur. Forivia’da prim ödemelerinin günü her ay’ın 15’idir ve tüm Forivia’lılar emeklerinin karşılığını taahhüt edildiği şekilde alırlar.

Tek katalog ile en fazla ürün çeşitliliği!

Forivia’da sadece tek bir katalog ile 5 farklı mağazada bulabileceğiniz farkl ürün kategorilerine ulaşırsınız. Bu sayede ürün satışı yapan temsilcileriniz ya da siz farklı firmalar ile farklı ürünler için çalışma zorunluluğu hissetmezsiniz. Bu size hem zaman kazandırır hem de konsantrasyonunuzu sadece Forivia’da odaklamanızı sağlar.

Kampanya hediye ve teşvikler.

Forivia’da uyguladığımız sistem her zaman temsilci ve liderlerin kazanması üzerine kuruludur. Bu yüzden en sade haliyle bile en çok kazandıran doğrudan satış firmalarından birisi Forivia’dır. Standart kazanç planının yanında devamlı yapılan hediye kampanyaları, kolaylıkla yeni temsilci edinebilmeniz için hazırlanan hoş geldin programı ve benzeri teşvikler ile her zaman daha fazla kazanırsınız.
Dünya trendleri ve Türk insanının beğenilerinin harmanı.

Forivia global vizyona sahip bir Türk firmasıdır. Sizin için hazırlanan ürünlerin tamamı hem Dünya’daki son trendleri yansıtır hem de Türk insanının beğenileri ile harmanlanmıştır. Bu sayede farklı ülkeler için üretilmiş ve size aynı şekilde sunulan ürünlerin yerine beğenilerinizi karşılayan ve trendleri takip eden ürünlere ulaşırsınız. Forivia Temsilcileri’nin ürünleri satışa çevirmesi bu yüzden çok kolaydır. Ücretsiz kayıt sayfasını incelemek için tıklayınız.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir