Perşembe , Şubat 21 2019
Anasayfa / Haberler - Duyurular / Takıda gümüş dönemi

Takıda gümüş dönemitakida gumus donemiBu yıl 37’ncisi düzenlenen İstanbul Jewelry Show Ekim 2013’de gümüş takılar tasarımları ve modelleri ile altın ve pırlantaya rakip oldu.

El işçiliğinin ön plana çıktığı gümüş takıları pırlanta setlerden ayırt etmek neredeyse imkansız hale geldi. Özellikle bu yıl fuarda, ‘rose altın’ tahtını ‘rose gümüş’ takılara bıraktı.Para Kazandıran Ek İş İmkanları ve Para Kazanma Yolları İçin Tıklayınız...

Gümüş takı modellerinde Obsidyen, Onix, Rubin, Larnit gibi yarı değerli taşlar, bu yıl vitrinlerde yerini alıyor. Gümüş modellerde küpe, bileklik, yüzük ve kolyeden oluşan gümüş takı setleri de kombine halinde tüketiciye sunuluyor.

Renkli montürlerin de ön planda olduğu gümüş trendleri her yaşa hitap ediyor. Gelişen teknolojiyle birlikte tasarım konusunda hayal gücünü yansıtan ürünlere imza attıklarını belirten gümüş üreticileri, bu sayede altın ve mücevherle yarışır hale geldiklerini söylediler.

Altın alıcılarının yatırım için gram altına yönelmeleri, kadınların sürekli değişik takılara sahip olma istekleri ve erişilebilir fiyat avantajı gümüşün bu sektörde ki yükselişine sebep oluyor.
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Nesnelerin interneti ve siber güvenlik

Giderek daha çok sayıda nesnenin internete bağlı hale gelmesi, bunların güvenliği meselesinin ön plana çıkmasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir