Tatilde kozmetik çantam

“Kesinlikle güneş kremini maksimum SPF özellikli ve ek koruyucu maddeler içeren ürünlerden seçiyorum. Böylece yanıklardan ve pigmentlerden korunuyorum. Güneşlenme sonrası zorunlu bir işlem nemlendirme maskeleri ve kremler kullanarak gözenekleri daraltıyorum”

“Saçlar da tıpkı cilt gibi güneşten korunmaya ihtiyaç duyar. Doğal yağlar içeren sprey ürünler, besleyici ve kökten uca kadar yeniden yapılandırıcı özellikte.”

“Tatillerde çok az makyaj yapıyorum. Benim için ultraviyole ışınlarından korunmak daha önemli.

Bu nedenle kozmetik çantamda mutlaka SPF L içerikli bir DD-krem vardır”.

“Dengeleyici katkı maddeleri içeren kalem rujlar oldukça kullanışlı: hem kozmetik çantalarında fazla yer tutmuyor, hem de dudakları güneşten koruyor”.

TEMİZ CİLT, GÜZEL CİLT

“Tatilde kozmetik çantamda bulunan ürünler temelde yüz temizleyici sütler oluyor. Kiri ve makyajı hassas şekilde temizleyen ve cildi iyi nemlendirenler favorim”.KORUMA ZAMANI

“Tatilde de yoğun cilt bakımını unutmamalısınız. Bu nedenle mutlaka yanıma gençleştirici kremler alırım. Bu ürünlerin içeriğinde asla paraben ya da sentetik boya bulunmaz. Sıkılaştırıcı etkileri de mutlaka olmalı”.

STANDART CİLT TONU

“Parlak ve güçlü güneş karşısında cilt, pigmentasyona karşı koyamadığından iyi korunması önemlidir. Bu nedenle fondötenlerin de SPF içermesine dikkat ediyorum. Aynı zamanda cilt tonunu eşitleyen, kusurları maskeleyen ve aynı zamanda cildi nemlendirenler çok daha iyi”.

VURGULAYIN

“Çekici kadınlara parlak vurgular! Kırmızı ruj olmadan asla. Dudakların şeklini vurgulamanın en avantajlı yolu olan kırmızı rujun dokusu muhteşem olmalı, ideal konturu yakalamalı ve hassas cildi olumsuz dış etkilerden korumalı”.

BESLER VE NEMLENDİRİR, dudakların hassas yapısını yumuşatır, ORİJİNAL ambalaj tasarımı LEZZETLİ meyve aroması FERAHLATICI etki

PARLAYAN CİLT etkisi, ışıltılı tamamlayış KONTURLAMA Yüz hatlarını YUMUŞAK VE İPEKSİ etki

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir