TeşvikBul’a prestij ödülü

Garanti Bankası’nın, KOBİ’lere ulusal ve uluslararası destek, teşvik ve hibelerle ilgili bilgiler sunan hizmeti TeşvikBul, İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden The Best Business Avvards’da Müşteri Odaklılıkta Mükemmellik (Best Customer Focus) ödülüne layık görüldü. Girişimci KOBİ’ler, TeşvikBul hizmetiyle ihtiyaçlarına uygun teşvik ve desteklere artık çok daha hızlı ulaşabiliyorlar.

Garanti Bankası KOBİ’ler için, garanti.com.tr/kobi adresinde TeşvikBul hizmetini başlattı. KOBİ’ler, hizmet kapsamında ulusal ve uluslararası desteğin yanı sıra, teşvik ve hibelerle ilgili bilgilere de ulaşabiliyorlar. Sitedeki TeşvikBul bölümünde yer alan formda il, faaliyet alanı, şirket kuruluş tarihi, çalışan sayısı ve yatırımın konusu gibi bilgileri doldurarak en uygun teşvik, hibe ya da destekle ilgili ücretsiz danışmanlık alabiliyor.

Garanti Bankası’nın, KOBİ’lere, ulusal ve uluslararası destek, teşvik ve hibelerle ilgili bilgiler sunan hizmeti TeşvikBul, İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden The Best Business Awards’da Müşteri Odaklılıkta Mükemmellik (Best Customer Focus) ödülüne layık görüldü. Jürinin değişik sektör ve ülkelerden birçok şirket arasından yaptığı değerlendirmede, müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlama, yönetme ve kullanıcı dostu ürünlerle karşılama kriterleri dikkate alındı.

Danışmanlık desteğiKonuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, Garanti Bankası’nın ekonominin üreten gücü KOBİ’lerin sadece bankacılık ihtiyaçlarını karşılamayı değil, işletmelerinin sürdürülebilirliği için gerekli danışmanlık desteğini sağlamayı da hedeflediklerini söylüyor. Girişimci KOBİ’ler, TeşvikBul hizmetiyle, ihtiyaçlarına uygun teşvik ve desteklere artık çok daha hızlı ulaşabildiğini ifade eden Karadere, “Aldığımız bu ödül, hizmetimizin ne kadar yerinde ve başarılı olduğuyla ilgili takdiri gösteriyor. KOBİ’ler için fark yaratacak çözümler üretmeye, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmaya devam edeceğiz” diyor.

TeşvikBul hizmeti kapsamında KOBİ’ler garanti.com.tr/kobi adresinde yer alan formda il, faaliyet alanı, şirket kuruluş tarihi, çalışan sayısı ve yatırımın konusu gibi bilgileri doldurarak; en uygun teşvik, hibe ya da destekle ilgili bilgilendirme hizmeti alabiliyor.

Sistem nasıl işliyor?

Garanti.com.tr sitesindeki KOBİ başlığı altında yer alan ‘TeşvikbuT uygulamasıyla KOBÎ’ler tüm destek, teşvik ve hibelerle dokümanlara ulaşabiliyorlar. Aytıı zamanda sitedeki TeşvikBul bölümünde yer alan formla il, faaliyet alanı, şirket kuruluş tarihi, çalışan sayısı ve yatırımın konusu gibi bilgiler doldurularak KOBİ’lerin kendilerine en uygun teşvik, hibe ya da destek ile ilgili ücretsiz bügi alabilmeleri de mümkün oluyor. Doldurulan formlar danışmanlık firması tarafından incelendikten sonra yatırım yapmak isteyen KOBİ’lere tek tek mail ve telefon yoluyla ulaşılıp, yatırımları ile ilgili detaylı bilgi alındıktan sonra yatırımlarına en uygun destek, teşvik ya da hibe belirleniyor. Bu çalışma sonrasında destek özetleri ve şartlar mail yoluyla kendileri ile paylaşılıyor. Bilgi talep edilen yatırım konusu ile ilgili uygun destek olmaması durumunda işletme bilgileri kaydedilerek uygun destekler açıklandığı zaman telefon yolu ile irtibat sağlanıyor.

üye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir