Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Turcoin / Türkiye’nin İlk Yerli Sanal Parası Turcoin

Türkiye’nin İlk Yerli Sanal Parası Turcoin

Turcoin eşler arası teknolojiyi kullanarak merkez otorite veya banka olmadan çalışır. İşlemlerin yönetimi ve turcoinlerin dağıtımı toplu olarak ağ tarafından idare edilir. Turcoin’e herkes katılabilir. Turcoin kendine has birçok özelliği sayesinde diğer ödeme yollarıyla yapılamayacak çok farklı ödemelerin üstesinden gelebilir. Türkiye’nin ilk ve tek başarılı sanal parası Turcoin, aynı zamanda SHA-256 (Bitcoin) ve Ripple Teknolojilerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Peki Ne Kadar Güvenli?

GSCASH’ın en güzel yanı, tüm kişisel bilgilerinizin sizde saklı kalıyor olması!

Çunku diğer tüm kredi kartlarının aksine gscash paranızı, isminizi, hatta şifrenizi sitelere bildirmenize gerek duymadan, durumu Pin Kodu sistemiyle çözümlüyor. Almak istediğiniz tutarı size sunulacak banka hesabına yapacağınız ödemenin ardından. Müşteri Temsilciniz, GSCASH Pin Kodunuzu tarafınıza gönderir. GSCASH’ınızı kullanacağınız sitede, gösterilen bölüme Pin Kodunuzu girerek paranızı kullanmaya başlarsınız. Böylece GSCASH ile internet dünyasında isminiz ve şifreniz olmadan, güvenliğin üst sınırlarında keyifli harcamalar yapabilirsiniz.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir

Yerli Dijital Para Turcoin Nedir?

TURCOIN NEDİR? Yerli Dijital Parayı Yakından Tanıyın Türkiye’nin Cryptonight tabanlı blockchain yapısıyla, herkes için tamamen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.