Pazar , Mart 24 2019
Anasayfa / Girişimcilik / Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformunu kurdu

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformunu kurdu

SİBERALEM’İN MOBİLE TAŞIDI
Workbench / Ayşe Gözde Ekmekçi

ayse gozde ekmekci2000 yılında Siberalem.com’un kurulmasıyla faaliyet alanlarını genişleten EBİ, devamında itiraf.com, evlililsmerkezi.com, İdefix, Prefix projelerini oluşturdu. 2012 yılında, EBİ’nin e-ticaret işleriyle arkadaşlık-dating-sosyal işler diye tanımlanabilecek işlerinin ayrılmasına karar verildi ve Workbenclı kuruldu.Türkiye’nin ilk ciddi arkadaşlık sitesi olan Siberalem.com, açıldığı günden bu yana çok büyük ilgi gördü ve yüzbinlerce kişi tanışıp on binlercesi evlendi. Toplam 15 milyonu’ aşkın kayıtlı üyesi var. Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformu olan Siberalem.com, 10 Temmuz’da IOS uygulamasını kullanıma sundu. Türkiye App Store’a giren Siberalem IOS uygulaması kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirildi. Başta iPhone ve iPad olmak üzere tüm iOS cihazlarında kullanılabilen uygulama, Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Mobil pazardaki büyümenin reklamdan e-ticarete, oyundan sosyal iletişim servislerine, neredeyse her ajanda dev adımlarla devam ettiğini söyleyen Workbench Genel Müdürü Ayşe Gözde Ekmekçi, şöyle devam ediyor:

“Bu alan girişimciler için fırsatlar sunmaya devam edecek. Dünyada kullanımı hızla artan mobil online dating servislerinin Türkiye’de, uluslararası oyuncuların girişi, ürün çeşitliliği ve arkadaş bulma gibi bir konuda ‘lokasyon bazlı çalışabilmenin avantajım kullanıp daha da hızlı büyüyeceğini düşünüyoruz.”
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular


üye

Bunu da İnceledinizmi ?

E-spor etkisindeki tekstilin büyüklüğü muazzam

Cosplay, tekstil perakendecileri başta olmak üzere pek çok üreticiyi etkisi altına almış durumda. Özelleştirilebilir kıyafetler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir