Urla’da Evlere Ek İş Gönderen Firmalar

Urla’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Urla’da ek iş, Urla’da ek iş ilanları, Urla’da ek iş veren firmalar, Urla’da iş veren yerler, Urla’da evlere ek iş, ek iş Urla, Urla’da eve ek iş, Urla’da evlere ek iş gönderen firmalar.

Günden güne sıkıntı olmaya başlayan işsizlik , ülkemizin belli başlı en büyük sorunudur.Ülkemiz malesef işsizlik rekortmenlerinden birisi olup , 2007 ve 2008 yıllarında  dünya çapında yapılan araştırmalarda sıralamaya giren Türkiye  her ne kadarda işsizlik sorunun çözmüş olsa da , hala ülkemizde bir çok işsiz vatandaşımız bulunmakta . Çoğu insanımız evlerine para getiremiyor , çocuklarına istediklerini alamıyor, bazı insanlarımız da çalışsa bile bu yaşam standartlarında malesef kenarı hiç para ayıramıyor ve aldıkları maaş ayı bile zor çıkartıyor. Özellikle ev hanımlarımızın epey boş vakitleri olmalarına rağmen bu boş vakitlerini malesef değerlendiremiyorlar.Evde olan ev işlerinden kalan zamanla hiç bir işe giremezler. Çünkü hiç bir iş verende günde 2 , 3 saat çalışmaya razı gelmez. Öğrencilerimizi ele alırsak , üniversite okuyan öğrencilerimizin bir çoğu para sıkıntısı çekiyorlar , derslerine ayırdıkları para yemek için ayırdıkları para yetmiyor bile.

Durum böyle olunca yaşam şartlarının bizlere çektirdiği sıkıntılar mecburen bizleri ek iş yapmaya zorluyor.Özellikle ev hanımlarımızın ve öğrencilerimizin ilgi odağı olan bu ek iş ilanları hem boş zamanları değerlendirmek için , hemde iyi bir kazanç elde etmek için çok idealdir. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir çok ek iş ilanları vardır .Bu ek iş ilanları bir çok işsiz insanımızı en büyük dertleri olan ekonomik sıkıntıdan kurtarıyor. Çoğu ev hanımları Evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Ama artık ev hanımları da ek iş yaparak rahatlıkla evlerine katkıda bulunabilecekler .Öğrenciler ise derslerinden kalan boş vakitlerinde rahatlıkla , yorulmadan ve derslerine hiç bir engel yaratmadan , para kazanabilecekler . Ayrıca öğrencilerimiz yaptıkları ek işlerle hem kendilerine güzel bir ortam yaratacak , Hemde ailelerine büyük katkıda bulunacaklar.

Urla’da bulunan bir çok ek iş ilanı vardır . Urla’da yaşayan vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bu ek iş ilanları , sizleri hiç yormadan iş sahibi yapıyor ve para kazandırıyor. Ek iş yapmaya başlayarak , kendi evinizde rahatlıkla , yorulmadan ve zevk alarak yapabilirsiniz. Urla’da bulunan bu tarz ek iş ilanlarını bir hobiymiş gibi yaparak yaptığınız işte büyük zevk alırsınız ve para kazanırsınız. Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Urla’da geçimini sürdüren ama fazla para kazanamıyorum , evime katkıda bulunamıyorum, ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyenler , www.foriviakatalogu.com adresinde gezinerek ve güncel kalarak kolaylıkla iş sahibi olabilirler.Özellikle ev hanımlarımızın ilgi odağı olan ek iş ilanları , en çok onların yüzünü güldürüyor. Urla’da yaşayan ev hanımlarımızda artık kolaylıkla ek iş yapabilecekler ve evlerine katkıda bulunarak yaşam şartlarını birazda olsa kolaylaştıracaklar. Artık Urla’da okuyan öğrencilerimizde bu ek iş ilanlarından faydalanarak, harçlıklarını çıkarabilecek,  ailelerine katkıda bulunabilecekler .

Günümüzde yayınlanan bir çok ek iş fikirlerini ,ek iş ilanlarını ve sizin yapabileceğiniz bir çok iş seçeneklerini sizler için inceleyerek sizlere paylaşmaya devam ediyoruz. Ek işler için bir çok seçenek sunulabilir. Her yazımızda da sizlere dediğimiz gibi foriviakatalogu.com adresi olarak sizlere doğrudan iş vermiyoruz. Ancak sizlerin yorumlarınız ile iş verenleri buluşturuyoruz. Fakat paylaştığımız ek iş ilanlarını sizler kendi bütçenizden de para ayırarak kendiniz yapabilirsiniz. Bizim verdiğimiz fikirler ve paylaşımlarla rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri çok rahat bir şekilde satma imkanına sahipsiniz. Özellikle günümüzde gelişen internet çağında yaptığınız el işlerini SANAL ALIŞVERİŞ yöntemi ile satmanız daha kolay ve daha kazançlı olacaktır.

Peki Urla’da Yaşıyorum ama nasıl bir iş yaparım diye endişe ediyorsanız hiç endişelenmeyin www.foriviakatalogu.com adresi sizler için hazırladığımız kısa iş tanımlarını anlatarak sizi birazda olsun aydınlatmaya çalışacağız. Urla’da ikamet eden vatandaşlarımızın rahatlıkla bulabilecekleri  ek iş ilanlarını aşağıda sıraladık . Bunların bazılarını alt kısımda açıkladık.

Evde Kutu Katlama İşi: Evde kutu katlama işi oldukça basittir . Eve kutu katlama işi veren firmalardan alacağınız kutuları örneğe göre katlıyor ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.Evde Poşet Katlama İşi : Evde poşet katlama işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız poşetleri verilen örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup katladığını poşet başına ücretinizi alırsınız. Kazancı güzel bir ek iş tir.

Evde Davetiye Katlama İşi : Evde Davetiye Katlama işi basit olmakla kalmıyor,ayrıca katlaması yorgunluk vermiyor. Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız davetiyeleri örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz.Ücretini ise firmayla anlaşıp davetiye katlama başına alıyorsunuz.

Evde Etitek Takma İşi : Evde Etiket Takma işi oldukça basittir. Ayrıca etiket takarket hiç bir yorgunluk hissi duymazsınız. eve etiker katlama işi firmalardan alacağınız örnek etiketlerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşıp etiketleme başına alırsınız.

Evde Boncuk Dizme İşi : Evde Boncuk İşi yapımı oldukça basittir ve yorgunluk vermez . eve boncuk dizme işi veren firmalar dan alacağınız örnek boncuklarla hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup fiyatını dizdiğiniz boncuk başına alırsınız.

Evde Mandal Süsleme İşi : Evde Mandal İşi oldukça basittir . Eve Boncuk dizme işi veren firmalardan alacağınız bon ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.

Evde Dantel İşi : Evde dantel işi oldukça kolaydır. Zaten ev hanımlarımız bu konuda becerikli oldukları gibi rahatlıkla yapabilcekleri bir iştir . eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnekler ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca kendiniz yapacağınız dantelleri arkadaşlarınıza , komşularınıza ve dükkanlara satarak ta kazanç elde edebilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız santeline göre ve adetine göre değişir. Firmayla anlaşmanıza bağlıdır.

Evde Kalem Montajı İşi : Evde kalem montajı işi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Ev hanımlarımız olmak üzere tüm herkez bu kalem montajı işini yapabilir. eve kalem montajı veren firmalardan alacağınız montaj örneği ile hemen işe koyulabilirsiniz. Alacağınız ücret ise montaj ettiğiniz kalem adetine göre değişecektir.

Evde Nikah Şekeri İşi : Evde nikah şekeri işi çok kazançlı bir iştir.Size yorgunluk vermez ve çok basittir. eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız nikah şekeri örneği ile hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız nikah şekeri adetine göre değişir.

Evde İplik Temizleme İşi : Evde iplik temizlerek para kazanmak itemezmisiniz ? Ev hanımlarımızın büyük ilgi odağı olan iplik temizleme işi kazançlı bir iştir . Evinizde rahat ortamda iplik temizleyerek para kazanın . Eve iplik temizleme işi veren tekstil firmalarıyla anlaşarak hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise temizlediğiniz iplik başına alırsınız.

Evde Takı İşi : Evde takı işi oldukça kolaydır. Ev hanımlarımızın ilgisini çeken takı işinin getiriside çok karlıdır. Evlerinde boş zamanı olan hanımlarımız habiymiş gibi takı işi yaparak para kazanabilirler. eve takı işi veren firmalardan alacağınız örnek takı ile hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise Yapacağınız takıya göre değişir ve adetine göre değişir.

Evde Kına Paketleme işi : Evde kına paketleme işi oldukça kolay ve hiç bir yorgunluk vermeyen bir ek iş tir.Özellikle ev hanımlarımızın en çok ilgisini çeken ek iş ilanlarından birisidir aslında . eve kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen işe başyalabilir ve para kazanabilirsiniz.Ücreti ise paketlediğiniz kına başına alırsınız.

Örnek verdiğimiz bu ek iş ilanları sadece bunlarla sınırlı değildir. foriviakatalogu.com adresimizden her türlü ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Yukarıda vermiş olduğumuz ek iş ilanlarından dikkatinizi çeken olduysa , Urla’da ek iş veren firmalardan alacağınız örnekle ve gerekli malzemelerle ,yapacağınız iş tanımına göre hemen başlayabilirsiniz. Her örnek yapacağınız işe göre gelir.

Ödeme Şekli : Yapacağınız her ek iş ilanında ücret birimi değişecektir. Yapacağınız işe göre gelen iş genellikle paketlenmiş halde gelir ve ödeme biçimi yapacağınız işe göre değişecektir. Paranızı iş bitiminde ve tesliminde elinize gelir. Hiç bekleme Yapmazsınız. Ayrıca unutmayın bu tarz ek iş yaparken hiç bir ücret ödemezsiniz . Yani hiç sermaye harcamadan para kazanırsınız. İşten kazanacağınız ücret için pazarlık yapabilirsiniz. İşinizi beyendirirseniz ,devamlı aynı firmadan para kazanabilirsiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Davetiye  katlama işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

üye

32 thoughts on “Urla’da Evlere Ek İş Gönderen Firmalar

  1. Merhaba evde davetiye katlama veya evde yapılabilecek iş arıyorum urla izmirde ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir