Uzun ve Bakımlı Saçlarımı Satmak İstiyorum

Saç satış fiyatları, saç alan yerler, saç alımı, uzun saç fiyatı

Para kazanmak için önemli olan uygun fırsatları yakalamaktır. Bu fırsatları yakalamak para kazanmak için de yeterli olmaktadır. bu fırsatlardan biri de saç satmak işidir. Kadınlar uzun saçları sayesinde kolayca yüksek miktarlarda para kazanabilmektedir. Peruk yapan firmalar saç satımı konusunda oldukça yoğun olarak çalışmaktadırlar. Fakat firmaların da saçları satın alırken dikat ettikleri bazı noktalar bulunmaktadır. boyasız saçları satın almaları ilk kurallarıdır.

Saç daha önce boyanmamış ve doğal olmalıdır. Bunun yanında saçlardaki kırıkların sayısı da önemidir. Kırıklar ne kadar az olursa saçlar da o kadar değerli olmaktadır. bu yüzden saçların kırıkları olmamalı ve saçlar olabildiğince bakımlı olmalıdır. Aynı zamanda saçların satılabilmesi için belli bir uzunluğa da sahip olması gerekmektedir. her boyuttaki saçı satmak imkansızdır. saçların satılması için belirlenen baraj uzunluğunda olmalı ya da bu uzunluğunu geçmiş olmalıdır.

Saç satın alan yerlerin iletişim bilgileri

Bu şahızlar ile site yönetimi olarak bir bağımız yoktur konu altından yorum ilanı veren kişilerdir değerlendirip değerlendirmemek size kalmıştır.

Paradise Kuaför
ukela Cad.No:24/A Yıldızay Apartmanı / Bostancı-Kadıköy / İstanbul
0216 658 9699 / whatsApp : 0532 434 0035

Konuya yorum ilanı verenler

Aliss
05345924006

Arda
05556367884

Adem
0539 692 40 94Deniz
Saclariniz degerinde alinirn .60 cm den uzun sac aliyorum .1000 tl ile 1800 tlden alinir
Pesin alinir. Kg fiyatindan alim yapiyorum . Vabsap tan resim atin 0507 815 45 78

Kuaför Fatma
uzun bakımlı saçlarınız dolgun ücretle alınır. pilorum@outlook.com

Ahmet
Saç alimimiz her ilden devam etmektedir. Saçlarınız 1000 tl ile 1500 tlden alim yapılır. Bu kg fiyatidir. 0555 718 37 30 .

Atilla
Saç satışı taleplerinizi : leslietresses@hotmail.com
adresimize eposta ile başvurabilirsiniz.

Tamer
sadece sıfır ve üç numara şartıyla saç alıyorum ücret dolgun dur 60 santimden asagıyı. almıyorum 05360343135

Saç satmak işini ek olarak yapan birçok kişi vardır. Bu ek iş sayesinde oldukça güzel paralar kazanılabilmektedir. Aynı zamanda bu ek iş fırsatından sadece kadınlar değil erkekler de faydalanmaktadır. Erkeklerin saçları kadınların saçlarına göre daha hızlı büyümektedir. Bu durum da saç satmak için erkeklerin daha avantajlı olmasını sağlamaktadır. Böylece evlere ek gelir sağlamak da saç satma işinden dolayı daha kolay olabilmektedir. Ev hanımları için oldukça ideal bir ek iş olmaktadır ve oldukça zevkli olabilmektedir.

Saçını satmak isteyen bay bayan herkes saçları hakkında bilgi verebilir iletişim için mail adreslerini yada telefon numaralarını yorum kısmında paylaşabilir. Saç alımı yapan kişi yada kuruluşlar da iletişim bilgilerini ve saç alım kriterlerini yorum kısmından paylaşabilir.

Forivia katalogtan ürün satarak ek gelir kazanmak için tıklayınız

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Balamir Sk. No:3 Kavacık Mahallesi
Beykoz / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Haritada görüntüle

üye

275 thoughts on “Uzun ve Bakımlı Saçlarımı Satmak İstiyorum

  1. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçlarınızin fotoğrafını uzunluğu ile birlikte aşağıdaki iletişim adreslerinden atınız. Saçınızı değerlendirelim. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.
    Email sacalisveris @ gmail . com
    Instagram @ sacalisveris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir