Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Turcoin / Yerli Coin Üretimi Turcoin Nedir?

Yerli Coin Üretimi Turcoin Nedir?

Resmi tek yerli coin üretimi olan Turcoin çıktı. 100 milyon adet ile sınırlı olan bu kripto para için yatırım fırsatlarını kaçırmayın. İlk sanal para Bitcoin tüm dünyada büyük bir rağbet ile yatırımcılarına paralar kazandırıyor. Yerli coin olarak üretime başlanan Turcoin ile sizlerde yatırım yapabilirsiniz.

Yerli Coin

Turcoin, Türk mühendislerinin ürünü olan ilk ve tek coindir.

Coin Borsası

Turcoin, belirli bir işlem hacmine ulaştığında eş zamanlı olarak borsada işlem görmeye başlayacak ve değerine değer katabilecektir.

Hipper Sistem

Öncelikle Turcoin yazılımının Hipper’e entegre edilmesiyle birlikte kar payları sistem içindeki hesabınızdan Turcoin’e çevrilebilecek; ikinci aşamada ise bir Türk bankasından TL’ye dönüştürülebilecek.

Hipper Ortaklığı

Hipper ve Gscash yatırım sahipleri, Turcoin yatırımında öncelik sahibi olacaklardır.

Mining Tesisi

Hipper; biri 1700 m2 kapalı alanı, diğeri ise 28000 m2 açık ve 12000 m2 kapalı alanı olan, 25 milyon dolarlık yatırımla kurulan mining tesislerini tanıttı.

Gelecek Yeniden Şekilleniyor

Yatırım ortağımız GBC Holding’in bir ürünü olan Gscash, Türkiye’de ve dünyanın 80 ülkesinde 25 milyon kişi tarafından kullanılan bir elektronik para markasıdır. Gscash’in gücü ve kullanım alanı sayesinde Turcoin’i de yerli-yabancı birçok borsada işlem gören, bankalarla anlaşmalı, on binlerce işletmede geçerli, sürekli değer artışı göstererek yatırımcısına kazandıran, tüm dünyada ”Türkiye’nin coini” olarak anılan bir kripto para haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Turcoin, özel bir yazılım teknolojisi kullanılarak Blockchain işletim sistemi üzerinde merkezi olmayan yazılım protokolleri geliştirilmesine olanak sağlayan bir sistemdir. Toplamda 100 milyon adet üretilecek olan Turcoin, Blockchain mantığına sahip ve bağımsız kullanıcıların üretim yapabilmesine olanak sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek coindir.

Bu Makalede İlginizi Çekebilir

Yerli Dijital Para Turcoin Nedir?

TURCOIN NEDİR? Yerli Dijital Parayı Yakından Tanıyın Türkiye’nin Cryptonight tabanlı blockchain yapısıyla, herkes için tamamen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.