Perşembe , Haziran 21 2018
Anasayfa / Turcoin / Yerli Dijital Para Turcoin Nedir?

Yerli Dijital Para Turcoin Nedir?

TURCOIN NEDİR?
Yerli Dijital Parayı Yakından Tanıyın

Türkiye’nin Cryptonight tabanlı blockchain yapısıyla, herkes için tamamen gizlilik ve ekstra hiçbir özel asic cihaz olmadan kazılabilirlik esasıyla kurulmuş ilk para birimidir. Yani herkesin anlayacağı dilde anlatırsak, kısaca BTC ETH vs. gibi diğer kripto para birimlerinin aksine, cüzdan adresleriniz bilinse bile işlemleriniz takip edilemez, Antminer gibi pahalı cihazlar olmasa da kazanç sağlanabilir. Peki bu işin finansmanını kim sağlıyor? Kademeli olarak GSCash gibi varolan emtiaların yerini premined edilmiş coinler üzerinden oluşturulacak ödeme kuponları ve cüzdan aracılığı ile para transferleri alacak. Bu sayede sirkülasyonu arttıkça, bu yeni altcoin kendi finansal ekosistemini mevcut değerler üzerinden oluşturulmuş olacak.

Cüzdan Hesabınızı Oluşturursunuz

Bilgisayarınızdan ya da online servisler üzerinden cüzdan hesaplarınızı oluşturursunuz. (Cüzdan bilgilerinin sorumlulukları tamamen size aittir, yedeklenmemesi ve herhangi bir nedenle zarar görmesi durumunda bakiyelerinize erişilemeyebilir!)

Bakiye Yükler ya da Kazım Yaparsınız

Cüzdan hesabınız üzerinden iş ortaklarımızın ödemeleriyle ya da buradan alacağınız Turcoin bakiyesiyle yükleme yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak kazım işlemleri başlayınca, evdeki bilgisayarınız ya da kiralık cihazlarımız üzerinden cüzdan hesabınıza gelir çekebilirsiniz.

Para Gönderip Alırsınız

Cüzdan hesabınızdaki bakiyenizi kullanarak satın almak istediğiniz ürün ve hizmetleri Turcoin ödemesi kabul ediyorlarsa kısa sürede alabilir ya da yakın çevrenize para gönderebilirsiniz. Tabii ki işletmeniz adına bir cüzdan hesabı açıp ödeme almak da elinizde, Turcoin yaygınlaştıkça kazanan siz olacaksınız.

Gizli & Güvenli

Paranızın kontrolü yalnızca sizin elinizde.

Geliştirici Desteği

Aktif olarak güncellenerek desteklenen bir proje.

Kullanım Kolaylığı

Diğer Bytecoin türevleri aksine gelişmiş kolay arayüzler.

Hızlı Bakiye Yükleme

Avantajlı alışveriş için premined coin ile bakiye yükleme.

Gelişmiş Cüzdanlar

EDB teknolojisiyle uyumlu tamamı 64 bit Windows, Linux ve OSX işletim sistemleri için cüzdanlar

Ucuz Transferler

İşlem başına 0.01 TURCO’dan başlayan, hızlandırmak için arttırılabilir blok transfer ücretleri

Bu Makalede İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin İlk Yerli Sanal Parası Turcoin

Turcoin eşler arası teknolojiyi kullanarak merkez otorite veya banka olmadan çalışır. İşlemlerin yönetimi ve turcoinlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.